logo_motoklasyczni.png

XV RAJD WETERANÓW SZOS PO ZIEMI MOGILEŃSKIEJ

 

25 maja 2019 r.

 

STRONA GŁÓWNA

ZAPROSZENIE NA RAJD

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN RAJDU

O TRASIE I ITINERERZE

PATRONATY

WSPÓŁPRACA

SPONSORZY

PLIKI DO POBRANIA

LISTA STARTOWA

RAJDOWE WIDEOKLIPY

KONTAKT

 

 

 

 

 

 

Lista startowa XV Rajdu Weteranów Szos po Ziemi Mogileńskiej
stan na dzień 24.05.2019 r.

 

Nr startowy

Pojazd

Rok prod.

Kierowca

Pilot

Reprezentowany klub

1.

Fiat 126p

1993

Maciej Stawujak

Alicja Semenowicz

 

2.

Mercedes W124

1993

Błażej Karasiński

Igor Karasiński

 

3.

FIAT 131

1976

Tomasz Karchut

Marta Karchut

Pomorskie Muzeum Motoryzacji i Techniki

4.

Mercedes W124 Coupe

1988

Tadeusz Tomaszewski

Karolina Tomaszewska

5.

Honda Civic

1980

Agnieszka Wieliczko

Dominika Wieliczko

Zabytkowi.com/Automobilklub Morski

6.

Skoda 110L

1976

Krzysztof Żukowski

Patryk Jarzębicki

 

7.

Mercedes-Benz W123 230

1978

Szymon Mazurkiewicz

Aneta Ochnicka

Poznańskie Klasyki Nocą

8.

Citroen 2CV

1988

Maciej Zakrzewski

Ewelina Brzuszkiewicz

Poznańskie Klasyki Nocą

9.

Skoda 105s

1978

Radek Buczkowski

Paulina Buczkowska

 

10.

Fiat 125 p     

1984

Piotr Gajzler

Magdalena Gajzler

Classic Cars Łódź

11.

Bitter CD

1976

Justyna Kociołek

Wiktor Starzyk

Classic Cars Łódź

12.

Skoda S100

1972

Łukasz Piszczek

Natalia Jarzębicka

 

13.

Fiat 126p

1980

Joanna Ładziak

Dominika Ładziak

 

14.

Jeep CJ7

1977

Marcin Łapka

Magdalena Kozłowska

 

15.

Willys MB

1942

Józef Dopierała

Marta Nowaczyk

 

16.

Ford Capri

1983

Marcin Polcyn

Irena Filipowska

Capri.pl

17.

Fiat 126p

1982

Tomasz Klepacki

Mariusz Litke

 

18.

Citroen 2CV

1987

Piotr Rogowski

Mirosław Rogowski

 

19.

Polonez 1500

1981

Cezary Gliński

Małgorzata Glińska

 

20.

Mercedes W123 300D

1983

Adrian Karasiński

Joanna Karasińska

 

21.

Rhonyx EX 4

1928

Julian Kuczyński

Weronika Potomska

KARBURATOR Poznań

22.

Sokół 125

1946

Włodzimierz Belak

Jadwiga Kowalczyk

 

23.

MZ RT 125/3

1959

Tomasz Skoczylas

Maciej Skoczylas

 

24.

Hercules CV80

1983

Adam Krawczyk

Małgorzata Hawełko

Stado Baranów / Automobilklub Polski

25.

WFM M06

1965

Piotr Paliwoda

.

 

26.

WFM M06

1963

Dariusz Kolberg

.

 

27.

WSK 125

1981

Paweł Kwaśniewski

Magdalena Kwaśniewska

Automobilklub Inowrocławski

28.

Junak

1961

Marcin Ganc

Emilia Ziółkowska

 

29.

Fiat 500

1969

Krystian Cegielski

Michal Smyk

Weterani Szos Inowroclaw

30.

Syrena 105

1976

Jan Gwiazda

Marta Gwiazda

 

31.

Lancia Fulvia 2C

1968

Jan Kasprzycki

Iwona Kołodziejska

Automobilklub Polski

32.

Zastava1100p

1980

Olga Maliszewska

Piotr Koźniewski

Automobilklub Polski / Stado Baranów

33.

FSO Warszawa 224

1968

Piotr Maliszewski

Anna Wieteska

Automobilklub Polski / Stado Baranów

34.

Renault 5 bye bye

1996

Zbigniew Sokołowski

Małgorzata Sokołowska

Stado Baranów

35.

Oldsmobile Omega

1979

Grzegorz Frunckowski

Antonina Iwaszkiewicz

Automobilklub Polski

36.

Warszawa 204

1964

Wiktor Miedziński

Igor Miedziński

 

37.

Fiat 600

1962

Mirosław Wudziński

Piotr Ciachera

 

38.

Fiat 500

1965

Wojciech Mucha

Ewelina Mucha

 

39.

 

 

 

 

 

40.

Fiat Cinquecento Sporting

1997

Marcin Klepacki

Krzysztof Bokota

 

41.

Skoda 1000MB

1969

Paweł Ptaszek

Cezary Rajchert

 

42.

Mercedes-Benz W124

1989

Kacper Szczepański

Daniel Całus

 

43.

Ford Capri Mk III

1978

Michał Milik

Aneta Milik

 

44.

Volkswagen Golf mk1

1981

Piotr Łęgowski

Irmina Łęgowska

AUTOMOBILKLUB KLASYCZNI.PL

45.

Fiat 126p

1990

Michał Tomporowski

Rafał Wojciechowski

 

46.

Opel Manta A

1975

Krzysztof Tomczak

Paweł Binkiewicz

Automobilklub Wielkopolski koło Youngtimer

47.

Mercedes Benz 200D

1988

Klaudia Malak

Łukasz Kośmicki

Automobilklub Wielkopolski

48.

Opel Manta B GT/E

1982

Roman Łyk

Bartosz Idziak

Opel Youngtimer

49.

BMW E30 cabrio

1989

Paweł Zacharenko

Piotr Olejnik

Zachary

50.

Fiat 126p

1990

Robert Hibner

Ewa Hibner

 

51.

Fiat 126p

1985

Krzysztof Gościak

Marcin Gościak

 

52.

Skoda 120

1985

Wojciech Stypułkowski

Agnieszka Stypułkowska

 

53.

Opel Kadett

1976

Tomasz Adamczak

Natalia Adamczak

 

54.

FSO Polonez

1990

Michał Pośpiech

Agnieszka Komo-Libio

 

55.

Syrena 105

1967

Marcin Zacharenko

Hanna Zacharenko

Carsekt Finanse

56.

Mercury Cougar

1996

Michał Przybylski

Katarzyna Przybylska

 

57.

AUDI 90 COUPE

1990

Jakub Zajda

Paweł Kaczmarski

 

58.

Fiat 126p

1992

Marek Osiński

Aneta Osińska

 

59.

Fiat 126p

1986

Marcin Derkowski

Kamila Derkowska

Team PRL Inowrocław

60.

FSO Warszawa 223

1968

Adam Lidke

Karol Puszkarski

 

61.

Fiat 125p

1974

Michał Barycza

Kamila Perzewska

Szczecińskie Wietrzenie Klasyków

62.

Fiat 125p

1982

Michał Gajewski

Grzegorz Gorczewski

 

63.

Syrena 105B

1982

Artur Samborski

Grzegorz Sroka

 

64.

Gaz 21 Wołga

1970

Krystian Łabędź

Stanisław Łabędź

 

65.

Volkswagen Scirocco

1990

Michał Kerntopf

Jadwiga Lipczyńska

 

66.

 

67.

FIAT 125p

1986

Łukasz Zelek

Karol Stefański

 

68.

 

 

 

 

 

69.

 

 

 

 

 

70.

 

 

 

 

 

71.

 

 

 

 

 

72.

 

 

 

 

 

73.

 

 

 

 

 

74.

VW Golf mk2 COUNTRY

1991

Wojciech Jankowski

Jolanta Płóciennik

Toruńskie Klasyki

75.

SHL M11 175

1967

Igor Młynarczyk

Igor Młynarczyk

 

76.

Mercedes W108

1972

Sławomir Kubicki

Sławomir Kubicki

 

77.

WSK 125 M06 B1

1969

Łukasz Młynarczyk

Dominika Lipińska-Młynarczyk

-

 

 

 

stowarzyszenie@motoklasyczni.pl